Visnopietnākās mazās mājas, kuras jūs kādreiz redzēsiet

Kamēr "tiny house" kustība sākās 90. gadu beigās, šīs mikro dzīves telpas pēdējo desmit gadu laikā ir kļuvušas populārākas, īpaši pēc hipotekāro hipotekāro kredītu krīzes 2007.-2008. Tā kā mājokļu kredīti kļūst arvien grūtāki un finanšu slogs potenciālajiem māju īpašniekiem kļūst arvien lielāks, daudzi vēršas pie sīkām mājām, lai samazinātu savu dzīvi un naudas saistības. Mazās mājas bieži vien ir mazāk nekā 300 kvadrātpēdas, bet tas nenozīmē, ka viņi visi ir par upurēšanu greznībai. Lai to pierādītu, mēs esam izveidojuši sarakstu ar pārdomātiem un novatoriskiem sīkiem māju dizainiem, kas parāda, ka jūs joprojām varat dzīvot lielā apjomā un baudīt dzīvi pilnā apjomā, samazinot jūsu mājas kopējās pēdas nospiedumu.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par sīkām mājām un ilgtspējīgu dzīvi, noteikti jāpārbauda Kirsten Dirksen, Huffington Post blogera un ilgtspējīga dzīves entuziasta YouTube kanāls, kurš koncentrē savus videoklipus uz šiem tematiem un vairāk. Jo īpaši, pārliecinieties, ka vērojat pusstundu garo dokumentālo filmu, ko viņa izgatavoja par sīkām mājām: Mēs Tiny Māja Cilvēki. Tikmēr pārbaudiet šos apbrīnojamos mazos namus, lai iegūtu dažus awesome piemērus par to, ko var paveikt ar smagu darbu, nelielu budžetu un nelielu vietu.

Minimāls un bez hipotēkas

Arhitekts Macy Miller 2011. gadā sāka celt savu 196 kvadrātpēdu mazo māju pie Boise, Aidaho. Būvniecības procesa laikā viņa tikās ar Džeimsu, kurš drīz vien pārcēlās kopā ar viņu, pabeidzot būvniecību. Macy un Džeimsa mājas ar plakanās piekabes pamatu un pārklātām palešu koka apšuvuma virsmām ir minimālisma pārņemšana. Viņu tiny māja ir piepildīta ar daudzām slēptām uzglabāšanas telpām, un bagātīgais dabiskais apgaismojums padara interjeru plašu, neskatoties uz mazo nospiedumu. Tā piedāvā daudz vietas pārim, diviem bērniem, Hazel un Miles, un viņu Great Dane, Denver. 2015.gadā pāris atjaunoja, iegremdējot aizmugurējo verandu gofrētajā alā, lai nodrošinātu pievilcīgu papildu dzīves telpu. Kopumā Macy un Džeimss savā mazajā mājā pavadīja nedaudz vairāk nekā $ 11,000, kas saviem ģimenēm nodrošina lielisku mājokli un ļauj viņiem dzīvot gan īri, gan bez hipotēkas.

Arado nams

Alhemijas arhitekti izstrādāja un uzbūvēja šo lielisko moderno kabīni Minesotas prērijā Minnesotas orķestra vijolei un viņas ģimenei. Viņu tiny mājas pulksteņi ir 336 kvadrātpēdas, un nāca ar pieticīgu cenu $ 60,000. Skaistā mājā ir logi bez grīdas, logi no grīdas līdz griestiem, iekšējie interjeri Douglas un iebūvēti skapji un virtuves elementi, ko nodrošina IKEA. Eksterjers ir pārklāts ar krāsotu šķiedru cementa apšuvumu, kas nodrošina zemniecisku izskatu, kas ir līdzīgs elementiem, vienlaikus ļoti izturīgs un ugunsizturīgs.

Meža studija

Šī skaistā gadsimta vidus mūsdienīgā mazā māja atrodas Čappaquas, Ņujorkas, mežos. Konstrukcija, ko izstrādājusi Workshop / APD dizaina komanda, atrada divus perfektus klintīm, lai rezervētu šo mikro māju. Pie 300 kvadrātpēdām šī maza māja ir intīma, bet ar unikālām uzglabāšanas vietām, valriekstu interjeru un iedvesmotu logu izmantošanu un ieklāšanu, tas maksimāli palielina lielo ārpustelpu ietekmi un sniedz greznu pieskārienu. Ipe koka ārējais apšuvums, kas pazīstams arī kā Brazīlijas valrieksts, turpina dabisko motīvu, kas ļauj mājās vienmērīgi apvienoties savā apkārtnē, piedāvājot pilnu skaistuma un izturības paketi.

Atgriezeniska noma

Vai jūs interesē nelielas mājas, bet neesat pārliecināts, vai esat gatavs mainīt savu dzīvesveidu uz mazāku vietu? Apsveriet īres nama nakti nakti vai divas, lai to izmēģinātu. Bijušais skābbarība, kas bija slēpta starp Rietumu Masačūsetsas Berkshīres kokiem, tika pārtaisīta tēlnieka studijā, pirms tā kļuva par vēlamo nomas īpašumu. "Silo Studio" ieskauj gleznaini dārzi, netālu dīķi un pat straujš strauts. $ 225 par nakti, jūs saņemsiet divstāvu kotedžu ar baldahīnu augšā un burvīgu dzīvojamo telpu apakšā. Jūs izbaudīsiet mierīgu un klusu mierīgo atrašanās vietu, un tūristi mīl tuvējo piekļuvi slavenajam Appalachian Trail.