Pārtikas produkti, kas sabotāžas jūsu uzturā

Kad jūs mēģināt zaudēt dažas mārciņas vai vienkārši iztīrīt savu diētu, tas var justies kā kārdinājumi visur, kur jūs skatāties. Donuts birojā, kūka dzimšanas dienas svinībās un burvīgā meitenes skautu peldēšana, kas cīnās jūsu sliekšņa sliekšņos, draud jūs mest pie trases. Tomēr šie kārdinājumi nav vienīgie bīstamie.

Ir daudz sneakier vaininieks lurking tiesības jūsu virtuvē. Problēma ir tā, ka jūs domājat, ka daži no šiem pārtikas produktiem ir veseli. Pārtikas produkti, kas parādās kā veselības pārtika tikai, lai nosūtītu cukura līmeni asinīs, ir reāla problēma. Šeit ir tikai daži no pārtikas produktiem, kas sabotāžu jūsu uzturu.

Pilngraudu maize

Pasūtot savu sviestmaizi uz pilngraudu maizes, nevis balto, tā ir veselīga izvēle, bet jums tiešām ir nepieciešams lasīt etiķetes. Daudzās pilngraudu šķirnēs ir tikai pietiekami daudz graudu, ko var uzskatīt par "pilngraudu", bet gandrīz nav barības.

"Veseli kviešu produkti var sabotēt svara zuduma mērķus", man teica Jackie Arnett Elnahar, reģistrēts dietologs. "Lai gan veseli kvieši izklausās veselīgi, jums jāpārliecinās, ka jūs pērkat veselu kviešu vienību, kurai ir vismaz trīs grami šķiedras."

Aromatizēti jogurti

Šajās aromatizētajās jogurta reklāmās sievietes vienmēr izskatās tik jautri. Paskaties, man ir galvenais kaļķu pīrāgs desertiem! Tomēr viņa, iespējams, būtu labāk, ja viņam būtu reāla lieta. "Aromatizētie jogurti izskatās un tirgo sevi kā veselīgu, bet daudziem aromatizētajiem jogurtiem ir piedevas, cietes un augsts fruktozes kukurūzas sīrups," Arnett man teica. "Tas viss noved pie pārmērīga cukura daudzuma ar dažiem jogurtiem, kuros ir vairāk par 15 gramiem cukura! Parfaits var būt arī vaininieks, jo īpaši, ja tiek izmantoti svaigi augļi."

Daudzi jogurta zīmoli pastāstīs par savu augsto proteīnu un probiotisko saturu, bet tas var nebūt tā vērts. "Lielākā daļa jogurta zīmoliem satur ļoti daudz cukura," man pastāstīja kiropraktikas ārsts, akupunktūrists un dietologs Scott Michael Schreiber. "Daudzi patērē jogurtu par tajā atrastajām labvēlīgajām baktērijām. Tomēr daudzos gadījumos baktērijas ir mirušas un cukura daudzums ir lielāks par jebkuru labumu."

Rebecca Lewis, iekšējais dietologs pie HelloFresh, piekrita. "Ja jums patiks jogurts, izvēlies tādu aromatizētus dzērienus, kuriem nav mazāk par 12 gramiem cukura uz vienu porciju," viņa ieteica. "Tā vietā pievienojiet saldumu no svaigiem augļiem, kurus izvēlaties pats! Bonuss, grieķu jogurts ir aptuveni divas reizes lielāks olbaltumvielu un bieži vien pusei no regulārā jogurta cukura." Arnett arī ieteica iegādāties vienkāršu jogurtu un pievienot sev garšu. "Vislabāk ir padarīt savus parfaitus mājās ar grieķu jogurtu, nesaldinātu granolu un svaigiem augļiem," viņa dalījās ar mani.

Augļu sula

Jūsu rīta apelsīnu sula jums var būt sliktāka par bekonu un olām. Sula būtībā ir taisna cukura, kas nonāk tieši mūsu asinīs. "Augļu sula ir vēl viens" veselīgs "priekšmets, kas satur tonnu fruktozes," man teica Dr. "Tā kā visas šķiedras ir noņemtas, nav aizsardzības pret strauji augošu cukura līmeni asinīs."

Esmu vienmēr zinājis, ka palieku no augļu sulām pārtikas preču veikalu plauktos, bet es domāju, ka sulas spiedes iegāde noteikti būtu veselīgāka izvēle. Nav tā, ka pēc svara zaudēšanas trenera un reģistrētā diētiskā Bonnie Klauber. "Kad mēs sulaimam augļus un dārzeņus, mēs zaudējam šķiedru un daudzus vitamīnus un minerālvielas, kas sniedz labumu veselībai un saglabā mūs pilnīgus. Šķidrumi mēdz ātri sagremot, kas nozīmē, ka drīz mēs kļūstam izsalkuši," sacīja Klaubers. sula, apēdiet visu apelsīnu! "

HelloFresh Dietitian Lewis arī paskaidroja, ka pat neliels augļu sulas daudzums var būt pārāk daudz. "Pat ar 100% augļu sulu, ko jūs galu galā patērējat, ir augsts kaloriju un augsta cukura dzēriens, pat ar nelielām četrām unces daļām," sacīja Lūiss. "Tā vietā izvēlies ūdeni un ēst kādu augļu gabalu vai samaisiet augļus smalkmaizī, ko jūs darāt!"

Agave nektārs

Agave nektārs noteikti izklausās veselīgāk nekā cukurs. Iet uz priekšu un ēst piecus no šiem pilnajiem kviešiem, agavju nektāriem, kakao spilventiņiem. Viņi ir veseli! Tomēr šķiet, ka agave ir tikai cukurs ar citu nosaukumu.

"Agave tiek tirgota kā veselīga alternatīva cukuram. Tomēr agave nektārs ir tik ļoti apstrādāts, ka tas faktiski jums var būt sliktāks nekā galda cukurs," sacīja Dr. "Tas ir gandrīz pilnīgi bez visām uzturvielām, un dažos gadījumos tas sastāv no 90 procentiem fruktozes. Lielākā daļa augstas fruktozes kukurūzas sīrupa ir no 50 līdz 60 procentiem."

Yikes! Tā vietā, lai ieraudzītu „veselīgus” desertus, dodieties uz dažiem reāliem priekšmetiem. Jūs būsiet apmierināti un jūsu ķermenis varēs apstrādāt šo degvielu.