Brokastu ēdieni, kas jums jāizvairās par katru cenu

Viņi saka, ka brokastis ir svarīgākā dienas maltīte. Ko jūs izvēlaties ēst no rīta, varat iestatīt to, ka jūs pārējo dienu. Mēs dzīvojam pasaulē, kurā ir daudz pārtikas iespēju, un brokastis nav izņēmums - iespējas ir bezgalīgas!

Tātad, ja jūs vēlaties vislabāk izmantot savu pirmo maltīti, kādus pārtikas produktus vajadzētu izvairīties? Šeit ir saraksts ar brokastu ēdieniem, kas nodoti tālāk par labu veselībai.

Smoothies

Smoothies var šķist lieliska brokastu izvēle, jo tās ir bagātas ar daudz augļu. Un augļi ir veseli, vai ne? Tomēr, saskaņā ar British Heart Foundation, jūsu smoothie varētu būt iepakots vairāk cukura, nekā jūs domājat. "Ja jūs saplūsiet augļus, dabīgie cukuri tiek atbrīvoti no augļa šūnu sienām un kļūst par brīviem cukuriem," norāda fonds. "Brīvie cukuri ietver jebkādu pievienotu cukuru (ieskaitot medu un kļavu sīrupu), un tie ir tādi, kas mums visiem būtu jāsamazina, lai aizsargātu mūsu zobus [un] saglabātu veselīgu svaru."

Bet ir vēl viens potenciāls sabrukums: brokastis šķidrā veidā var neatbilst jūsu badam. Purdue universitātes pētījums atklāja atšķirīgu sātīgumu starp cietiem un šķidriem pārtikas produktiem. Neskatoties uz visiem augļiem un dārzeņiem, kas sajaukti jūsu smoothie, jūs varat atrast sev lielākas uzkodas, lai apmierinātu ilgstošu badu vēderā.

Labība

Graudaugu eja pie pārtikas preču veikala ir piepildīta ar daudzām iespējām, lai piepildītu savu bļodu, bet neļaujiet sevi apmānīt ar krāsainu iepakojumu. Zinātnieki un ārsti brīdina par augstu cukura diētas sekām, un viens galvenais cukura bumba ir graudaugi. "Uztura ziņojumi par pārtiku", "Sākot dienu ar augstu cukura brokastu graudiem, palielināsies cukura līmenis asinīs un insulīna līmenis. Pēc dažām stundām glikozes līmenis asinīs var sabrukt, un jūsu ķermenis vēlēsies baudīt citu augstvērtīgu maltīti vai uzkodas, tādējādi radot apburtais apdzīšanas cikls. "

Pants turpina norādīt, ka, lai gan labības zīmoli tout veselībai, cukurs ir vadošā sastāvdaļa šajā pārstrādātajā pārtikā. Ar smagu mārketingu bērniem, vecāki ir īpaši jutīgi iegādāties graudus savai ģimenei. Lai izvairītos no Froot Loop neveiksmes, izlaidiet šo eju pilnībā, iepērkoties pārtikas preču veikalā.

Instant auzu pārslas

Iepriekš sajaukta auzu milti ir šķietami veselīga izvēle. Tas ir arī diezgan pārnēsājams un vienkārši izgatavojams: vienkārši pievienojiet karstu ūdeni. Dažas šķirnes, kurās ir iekļauti arī žāvēti augļi, šķiet, ir veselīgāki. Diemžēl, tāpat kā graudaugi, šīs paketes bieži vien ir iekrautas ar cukuru - un pat iepriekš porainām auzām ir mazākas priekšrocības.

Dietīts Leslie Beck rakstīja par Globe and Mail, ka, "lai gan viņi ir ērti, vairums šķīstošo auzu zīmolu ir pievienojuši sāli un cukuru. Meklējiet zīmolu, kas ir neliels cukurā - ideāli bez garšas vai bez pievienotā cukura - un zemu nātriju. " Beck turpināja paskaidrot, ka cits auzu pārsegs (pat nesaldināts veids) ir tas, ka tam ir paaugstināts glikēmiskais indekss, salīdzinot ar lielām pārslām un tērauda grieztajām auzām. Tas ir svarīgi, jo, kā Beck rakstīja: "Pētījumi liecina, ka diēta, kas balstīta uz augstu glikēmisko pārtiku, ir saistīta ar lielāku risku saslimt ar 2. tipa cukura diabētu."

Granola

Tas varētu pārsteigt jūs zināt, ka granola produkti, kā to norāda New York Times, ir miljardu dolāru nozare. Bet, neļaujiet šiem dolāru zīmēm muļķot jūs domāt, ka granola vai granola bāri ir piemērota brokastu izvēle.

Daži granolas faktiski var saturēt vairāk cukura nekā donut vai glāzi saldējuma. Kā dietologs Andy Bellatti teica New York Times, "Granola ir vislielākais saldais, kraukšķīgais auzu pārsegs. Papildus dažiem speciāliem zīmoliem jūs nevarat atrast nesaldinātu granolu." Diemžēl lielākā daļa lielāko zīmolu ir iekrauti ar cukuru un nav veselīgas brokastis.