Par

Jotowen IK ir vairāku nosaukumu niša, reģiona izdevniecības uzņēmums, kura saimniecības, kā arī plaša spektra rokasgrāmatas un speciālās publikācijas, kuru galvenā mītne atrodas Ņūdžersijā. Founded in 2015, Jotowen IK paliek ceļvedis labajai dzīvei pasaulē. Kā pirmais ikmēneša dzīves un stila izdevums, žurnāls izstaro sajūtu, sarežģītību un stilu, kas saistīts ar „pasaules dzīvesveida galvaspilsētu”. Mēs uztveram pilsētas noskaņu un vitalitāti un iesaiņojam to unikālā un radošā stilā, kas apvieno balvu - uzvarot žurnālistiku ar modernu dzīvi un stila redakciju.

Mūsu krāsainā un izsmalcinātā grafika, kas atbilst mūsu prestižajam reģionālo reklāmdevēju sarakstam, sniedz mums nacionālā žurnāla izskatu un izskatu, bet ar vietējo mazumtirdzniecības „aicinājumu rīkoties” tūlītēju un ikmēneša lasāmā pilsētas žurnāla intīmumu.

Jaunākās iestādes, kas ir modes, mazumtirdzniecības, smalkas rotaslietas, ceļojumu un izklaides iestādes, Jotowen IK sasniedz Ņūdžersijas piederīgos, kas paļaujas uz žurnālu kā “avota grāmatu” par labāko, ko pilsēta var piedāvāt. Šīs tendenču un stila veidotāju vērtība ir augstākā līmeņa meistarība, serviss un kvalitāte, un viņi mēdz apbalvot sevi, iegādājoties plašu luksusa preču un pakalpojumu klāstu, kas tiek reklamēti žurnālā. Mēs pievienojam savu dzīvi.

Izplatīts ar apmaksātiem abonentiem un desmitiem platību avīžu kioskiem, mēs arī sniedzam tiešu saikni ar pārtikušo apmeklētāju tirgu. Mēs esam vienīgie reģionālie mēneša spīdīgie izdevumi Grand Rapids apgabalā, kas tiek apmaksāts, revidēts un demogrāfiski izmērīts.

- REKLĀMA -

Ja jūs interesē mūsu mājas lapas rakstīšana vai reklāma, lūdzu, skatiet mūsu redakcijas kalendāru. Varat arī lejupielādēt drukāšanas un HOW multivides komplektus, aizpildot veidlapu kontaktu lapā. Ja jums ir jautājums vai komentārs, jums ir jāiesniedz raksta ideja, nepieciešama palīdzība ar savu abonementu vai vēlaties pasūtīt DVD vai atpakaļ problēmu, varat sazināties ar mums.