6 Fitnesa padomi aizņemtiem uzņēmējiem

Aizņemts ar mazo uzņēmumu prasībām un ir noraizējies, ka jūsu ķermenis ir tā dēļ? Sniedziet šiem sešiem fitnesa padomiem mēģinājumu iegūt sev ceļu uz labāku veselību.

1. Apmeklējiet savu ārstu

Female doctor checking young woman blood pressure

Ar visiem brīnišķīgajiem sasniegumiem veselības aprūpē, ir pārsteidzoši, ka vairāki no mums neatrod laiku regulārām ārsta vizītēm. Regulāras pārbaudes ir būtiskas, lai atklātu iespējamās problēmas, pirms tās sākas, un agrīnās attīstības problēmas. Clevelandas Zilo tehnoloģiju prezidents Pauls Hanna stāsta Crains Cleveland Business, viņš uzzināja šo mācību par cieto ceļu.

Viņš uzskatīja, ka darba prasība atstāja viņam maz laika ārsta apmeklējumiem, un ka bieža vingrošana un veselīgs uzturs bija pietiekams, lai kompensētu viņa darba stresu. Kad viņš beidzot ienāca par fizisku, tas nebija īstais brīdis, jo viņa ārsti atklāja, ka viņš atrodas uz lielas sirdslēkmes robežas un nekavējoties ieplānoja operāciju, kas izglāba viņa dzīvību. Tāpēc ieplānojiet kādu laiku

2. Izvairieties no diētas dzērieniem

coca-bebiendo

Diēta dzērieni ir vilinošs kaloriju taupītājs, bet to negatīvās blakusparādības ir vilinājums. Mākslīgie saldinātāji paaugstina insulīna līmeni, kas liek jūsu ķermenim spītīgi uzglabāt taukus. Tie ir saistīti ar palielinātu diabēta, insulta un sirds slimību iespējamību, un tie ir pilni ar citronskābi, kas izraisa zobu samazinājumu tādā pašā ātrumā kā metamfetamīns un kokaīns.

Uzņēmuma īpašnieks Kara Goldins zaudēja 45 mārciņas trīs mēnešu laikā pēc diētas Koka aukstā tītara izbeigšanas, viņa stāsta Fortune.com. Viņas pieredze lika viņai atrast Hint Water, augļu infūziju, nulles kaloriju dzērienu ar vairāk nekā 70 miljoniem ASV dolāru kopējo gada pārdošanas apjomu. Ja jūs nevarat doties aukstā tītarā, vismaz pamēģiniet atgriezties, un varbūt jūs varat izlaist dažas mārciņas un atkārtot savu uzņēmējdarbības atjautību šajā procesā.

3. Spice Up Your treniņi

2d6bf52f55f0896e3ff6db4f8c9305c2

Vingrojumi var būt biedējoši visu savu vientuļo. Psihiatrs un vislabāk pārdotais autors John Ratey atver savu revolucionāro grāmatu “Spark: revolucionārā jaunā zinātne par praksi un smadzenēm” ar citātu no Plato: „Lai cilvēks gūtu panākumus dzīvē, Dievs viņam sniedza divus līdzekļus: izglītība un fiziskā aktivitāte. Ne atsevišķi, viens dvēselei un otram ķermenim, bet abiem kopā. ”

Mazāk 2300 gadus vēlāk, podcasting pieaugums ir ļāvis audzināt dvēseli un ķermeni kā nekad agrāk. Podcasts ir lielisks veids, kā izklaidēties un informēt sevi, kamēr jūs izsmidzināt šos mākslīgos saldinātājus. Mans draugs nesen atklāja jautru amerikāņu vēstures podcast apraidi, ko sauc par „The Dollop”, un bauda to tik daudz, ka viņas vakara joga ir kļuvusi par vienu no sagaidāmajiem viņas dienas notikumiem. Informatīvas un motivējošas biznesa Podcast apraides ietver EntreLeadership, Lieliskuma skolu un peļņu. Jauda. Veikšana.

4. Dodieties uz miega režīmu

eger-ruyanizda-cinsel-iliskiye-giriyorsaniz-1514066

Reddit AMA laikā Elons Musks atklāja, ka viņš vidēji sešas stundas guļ naktī. Ja puisis ar Elon grafiku var vadīt sešas stundas miega, varat arī. Regulāra miegs palielina modrību un ilgmūžību, un samazina jūsu demences un insulta izredzes vēlāk dzīvē. Ja, protams, esat gaišs gulētājs, apsveriet izgudrotāja Thomas Edison piemēru, kurš varētu “gulēt jebkurā vietā, jebkurā laikā, par kaut ko”, un izmantoja šo spēju, lai kompensētu savas modinātās naktis.

Dienas laikā, mēģiniet veikt jaudu, nevis Red Bull. Tas var prasīt zināmu praksi, bet apņemieties nokļūt ērtā vietā un aizvērt acis 30 minūtes, līdz jūs to varat izdarīt komandā. Jūs pamodīsieties vēlreiz, un naktī labāk gulēsiet, lai izvairītos no papildu kofeīna.

5. Izmēģiniet Mini-Workouts

5-mini-band-moves

Mini treniņi ir lielisks līdzeklis, lai izbaudītu enerģijas pārrāvumu, vienlaikus stiprinot un disciplinējot prātu un ķermeni. Plānojiet dažus push-up, lektu domkratu komplektus un stiepjas jūsu birojā ik pēc pāris stundām. Veikt Mark Zuckerberg tipu un eksperimentējiet ar kājām, nevis parastu stacionāru šķirni. Esiet sistemātisks par to. Piespiediet sevi darīt, pat ja jūs nejūtaties, vai šķiet, ka tā ir pārāk triviāla, lai būtu efektīva.

Desmit push-ups ir labāki nekā neviens, un, sasniedzot pirkstu, ir labāka nekā citas uzkodas. Pirms jūs to zināt, jūs pavirzīsiet 50 pushups un viegli pieskarsieties pirkstiem.

6. Plānojiet savu uzkodu

lunchbox-with-snacks

Mēs visi dienas laikā izsalkuši, un tas ir liels kārdinājums apmierināt šo badu ar kaut ko tūlīt priecīgu, piemēram, kartupeļu čipsiem vai konfektes bāru. Tā vietā plānojiet veselīgas uzkodas.

“Kad izvēlaties liesas olbaltumvielas un dārzeņus un izvairīsieties no piesātinātiem taukiem un cukuriem, jūs ne tikai palielināsit svara zuduma centienus, bet jūs arī jutīsieties apmierināti ilgāk, padarot to vieglāk koncentrētu visu dienu,” Heidi Bowman , vecākais viceprezidents un ģenerāldirektors svara novērotāju veselības aizsardzības jautājumos, stāsta Business News Daily.

carrotsandalmonds3

Burkāni un mandeles nav tik aizraujošas kā Doritos, bet pēc dažām nedēļām jūs sāksiet tos gaidīt, un jūs novērtēsiet spilgto, kraukšķīgo sajūtu, ko tie sniedz jums, salīdzinot ar gauso skumju, kas rodas no gobbling atkritumu.

Ķermeņa, prāta un biznesa prasību līdzsvarošana var būt laikietilpīga un sarežģīta, taču paaugstinātās motivācijas, radošuma un efektivitātes ieguvumi ir vērti.